Trička CityZen

Funkční trička, na kterých není vidět pot.

Do naší nabídky Textilu Pařík vybíráme zboží, které splňuje naše nároky na kvalitu a zároveň je vyráběno v českých firmách. Proto jsme nově začali nabízet i revoluční trička značky CityZen, za kterou stojí 3 kamarádi z Chrudimi. Trička CityZen vyrábí v České republice z kvalitní bavlněné příze, která vyrostla v USA, Řecku či v Egyptě. V CityZen používají výhradně nejkvalitnější bavlnu z bavlníku keřovitého. Dlouhá vlákna z chomáčku bavlny z tobolky bavlníku se učešou a upředou. Potom z nich vznikne příze tedy vlastně nit. Pro představu: jedno Cityzen tričko se spotřebuje 8 km příze.

Příze je v CityZen splétána do úpletu single jersey (česky je to zátažný jednolícní úplet). Během procesu pletení je kontrolována kvalita. Pak je úplet barven a v závěrečné fázi dochází k jedinečné úpravě materiálů, který zajistí, že na triku není vidět pot a skvrny zmizí po otření čistým vlhkým hadříkem. CityZen závěrečný proces, který dává tričkům jedinečné vlastnosti, neuveřejňuje. Nicméně představte si vysoce kvalitní bavlněný úplet a povrchovou úpravu, která zajistí funkčnost trička. Žádná membrána, žádné chemické napuštění, ale skutečně technologické zpracování, které vymysleli kluci z Chrudimi.

Ze vzniklého úpletu se stříhá a šije a vznikají tak kvalitní a funkční trička, která na nikoho neprozradí koláče potu v podpaždí. Ať je bude mít na sobě dospívající, sportovec, tanečník na tančírně nebo dáma v přechodu, je tričko City Zen vždycky zárukou rychle mizejícího potu. Vnitřní strana je totiž extrémně savá. Díky tomu se vlhkost rozpíná doširoka a přirozeně rychleji se pot odpaří. Zároveň vnější strana trička Cityzen má takovou povrchovou úpravu, že vlhkost odpuzuje. Skvrny třeba od mléka nebo hořčice zmizí pouhým otřením čistým vlhkým hadříkem či houbičkou. Povrchová úprava zabrání vsáknout se fleku do trička.

Trička CityZen jsou revoluční ve svých úžasných vlastnostech. Z prémiové bavlny ušitá trička se speciální povrchovou úpravou zaručují jejich nositeli i nositelce následující vlastnosti:

- není na nich vidět pot

- odolávají špíně

- snižuje zápach

- 100% prémiová bavlna

- vyrobené v České republice způsobem šetrným k přírodě

Všechny zmíněné informace výše nás vedly k tomu, že jsme trička CityZen naskladnili do naší prodejny a jsou dostupné i na eshopu v kategorii trička CityZen. Věříme, že se vám budou nosit stejně dobře jako nám. A bude s nimi spokojení.

Článek čerpá z informací uveřejněných na stránkách CityZen.cz