Dámská noční košile s knoflíčky

Ideální pro pobyt v nemocnici i porodnici.

Máte před sebou plánovaný pobyt v nemocnici? Čekáte zásah do těla a říkáte si, co si s sebou zabalit do nemocnice? Ať je to totální endoprotéza, reoperace, plastika nebo odstranění želez po zlomenině, vždycky je praktické zvolit takovou noční košili nebo pyžamo, které usnadní dostupnost horní poloviny těla. Sledování vitálních funkcí se neobejde bez kontrolek, které jsou umístěny na těle obvykle v oblasti hrudního koše. Pro dámy je ideální zvolit noční košili s knoflíčky ideálně s krátkým rukávem. Nebo pyžamo, které má kabátek celo rozpínací. Předloktí je pod náporem odběrů krve či přímo se zavedenou kanylou, preferujte proto krátký rukáv.

Pro snažní výběr jsme na našem eshopu připravili kategorii Noční košile s knoflíčky. Zde si můžete vybrat z modelů, které mají knoflíčky a to ne jen na parádu, ale jsou rozpínací. Podle své velikosti volte větší či menší hloubku knoflíčků. Ale větší zde obvykle znamená lepší.

Noční košile s knoflíčky je vhodná i pro kojící maminky. Lehce umožní přístup do výstřihu mimiku. Zároveň modely nočních košil s knoflíčky nemají přes prsa žádný šev a jsou hladké a proto velmi příjemné pro namáhané bradavky. Obzvlášť v počátcích laktace, kdy se velikost prsů dramaticky mění, jsou knoflíčky velmi praktické. Při jejich rozepnutí se všechno snadno vejde.

V naší nabídce v kamenném obchodě i na eshopu naleznete modely českých značek Pleas a také Calvi. Obě značky šijí obvykle ze 100% bavlny v provedení jemného úpletu. Ten zaručuje pohodlí a jemný dotyk pokožce těla.

Knoflíčky jsou zpravidla placaté a malé rozhodně při spánku netlačí, ani když nejraději spíte na břiše.